PROGRAM online

PIERWSZY W POLSCE

A B O N A M E N T O W Y

DOŁĄCZ DO PROGRAMU >>

Nie masz czasu na planowanie kolejnych szkoleń, a rozwój kompetencji w Twojej firmie jest niezbędny?

Twardo do wiedzy, miękko do terminów!

Każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od działu i zajmowanego stanowiska

Krótkie zajęcia (1,5h), nie zajmują więc całego dnia

Rzeczywista NOWOŚĆ na rynku, która rozwiązuje wiele wyzwań związanych z kompetencjami pracowników: od nauki po trening umiejętności!

Wybierać swobodnie terminy szkoleń, dzięki czemu pożądany temat niegdy Cię nie ominie


Pogłębić kometencje swoje i swoich pracowników

Mieć możliwość ciągłego rozwoju swojego zespołu, a co za tym idzie firmy

Jeśli chcesz:

Nie wyłączać się z rytmu pracy na dzień lub dwa w celu odbycia szkolenia

Mieć stały, codzienny kontakt z wykwalifikowanymi prowadzącymi z ogromnym doświadczeniem w biznesie

Mieć możliwość częstego treningu nowo nabytej wiedzy

Korzystać z przygotowanych do zajęć materiałów

Czym jest Program Abonamentowy?

Ten pierwszy w Polsce program umożliwia firmie ciągłe rozwijanie kompetencji sprzedażowych, menedżerskich i negocjacyjnych – zarówno w obszarze edukacji jak i treningu umiejętności, bez obciążenia czasowego podopiecznych.


Program trwa od 01.06.21 do 21.01.22 i zawiera ogromny wybór bardzo konkretnych tematów – obszarów wiedzy – jak i różnorodne zajęcia czysto treningowe – ćwiczenie algorytmów zachowań i reakcji, a także trening menedżerski w podgrupach.


Zajęcia można powtórzyć w dowolnym terminie dzięki temu, że zamieszczamy je na specjalnej platformie, dostępnej 24/7.


Interakcja z trenerem, sesje pytań i odpowiedzi oraz treningi w podgrupach – wreszcie uniwersalne rozwiązanie problemu: JAK STALE ROZWIJAĆ KOMPETENCJE PODOPIECZNYCH I UTRZYMYWAĆ ICH JAKOŚĆ?Do wyboru dwa programy:

ROZWÓJ Z QUESTem

QUEST EXECUTIVE TRAINING


W ramach tego programu przez cztery dni w tygodniu odbywają się zajęcia dla kadry pracowniczej firm – czyli dla wszystkich pracowników firmy, która dla nich wykupiła ten program. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki wgodz. 16:00 – 17:30 oraz odpowiednio następnego dnia, w godz. 8:00 – 9:30. Tematyka warsztatów o godzinie 8.00 rano jest identyczna jak w dniu poprzedzającym o godzinie 16.00. Czwarte zajęcia odbywają się tylko w poniedziałki rano w godz. 8:00 - 9:30 i nie mają swojego powtórzenia (nagranie tych zajęć – będzie dostępne na platformie).


Tematy poruszane w ramach danego programu są niezwykle szerokie, od warsztatów przygotowujących do negocjacji, przez wytłumaczenie czym jest Sprzedaż Transformacyjna i w jaki sposób buduje przewagę konkurencyjną sprzedawcy i jego firmy, po marketing online - budowanie marki firmy i produktów w sieci oraz systemowe narzędzia do wdrażanie nowych pracowników i wiele innych zagadnień.


Więcej informacji znajdziesz tutaj

Zajęcia wyłącznie dla top-menedżerów, Abonentów tego programu, odbywają się w każdą środę w godz. 16:00 – 17:30 oraz następnego dnia, w czwartek, w godz. 8:00 – 9:30. W obu tych terminach temat zajęć jest identyczny, po to, aby uczestnik programu miał wybór dogodnego dla siebie programu. W zajęciach tych mogą brać udział tylko Dyrektorzy, Członkowie Zarządów i Właściciele firm. Zajęcia są merytorycznie dedykowane menedżerom najwyższego szczebla.


Tematy poruszane w ramach danego programu są niezwykle szerokie, od prowadzenia spotkań ewaluacyjnych, personal brandingu – budowania marki osobistej, poprzez skuteczną rekrutację, zarządzanie w sytuacji kryzysowej i zarządzanie zmianą, po trening komunikacji nieantagonizującej i wiele więcej.


Więcej informacji znajdziesz tutaj

Program Abonamentowy ROZWÓJ Z QUESTem

Program

Abonamentowy

QUEST EXECUTIVE TRAINING

DOŁĄCZ DO PROGRAMU >>
DOŁĄCZ DO PROGRAMU >>


już od 116 zł + VAT za miesiąc za dostęp dla 1 osobyPrzy zapisie więcej, niż 10 pracowników - koszt subskrypcji dla każdej kolejnej osoby to 65 zł + VAT/miesiąc

Zapłać mniej wykupując Abonament dla większej ilości pracowników:

Ze względu na aktualną sytuację, cena w stosunku do zajęć dostępych w naszym Programie Abonamentowym jest naprawdę przystępna:

ILE TO KOSZTUJE?

Abonament za okres od 01.06.21 - 21.01.22 to koszt od 900 zł + VAT (ROZWÓJ Z QUESTem) za jedną osobę, czyli:

Szczegółowy cennik programu ROZWÓJ Z QUESTem na okres od 01.06.21 do 21.01.22
Szczegółowy cennik programu QUEST EXECUTIVE TRAINING na okres od 01.06.21 do 21.01.22

Kluczową kwestią jest skuteczność programu dla każdego uczestnika – dla Twojego podopiecznego.

W związku z tym QUEST – w ramach usługi – zadba o dwa elementy niezwykle wzmacniające jakość programu i jego skuteczność, a także komfort menedżerów Twojej firmy, którzy nie będą musieli zajmować się monitoringiem frekwencji na zajęciach oraz aktywności w czasie zajęć.


Oto te dwa elementy:


PIERWSZY: Usługa zaplanowania i monitoringu udziału (frekwencji) pracowników firmy w programie.

Wyjaśnienie: Uczestnik programu – wraz z menedżerem firmy wykupującej abonament, jeśli taka jestwola przełożonego – ustala harmonogram udziału każdego pracownika uczestniczącego wprogramie, a firma Quest nie tylko odpowiedzialna jest za dwukrotne przesłanie uczestnikowi przypomnienia o zajęciach (na 24 godziny i na godzinę przed zajęciami), ale także monitoring i raportowanie po zakończonym miesiącu kalendarzowym udziału w programie.


DRUGI: Po każdym szkoleniu każdy z uczestników może być poproszony – na życzenie przełożonego - menedżera/firmy – o rozwiązanie sześciopunktowego testu, który zweryfikuje aktywny udział w konkretnym szkoleniu. Taki test rozwiązywany będzie na zakończenie programu. Firma wykupując abonament otrzymuje raport raz w miesiącu, który zawiera informacje kto, w którym szkoleniu i kiedy wziął udział oraz jaki wynik testu uzyskał.

DODATKOWA UNIKATOWOŚĆ PROGRAMU

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących Programu Abonamentowego uprzejmie prosimy o kontakt z naszym konsultantem:


Jacek Kobylec 531 276 299

QUEST Change Managers Sp. z o.o.

ul. Okopowa 56 lok. 222
01-042 Warszawa
KRS: 0000394823
REGON: 143233087
NIP: 527-266-42-48

Informacja o sklepie:

tel: +48 604 249 284

e-mail: [email protected]

Bezpieczne dane:

Kontakt z nami: