Click to play video

Tworzymy najlepszej jakości filmy, łącząc wiedzę filmową

i marketingową.

A TO WSZYSTKO ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE!

Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy i co możemy Ci zaoferować?

Jesteśmy jednostką produkcyjną zajmującą się tworzeniem contentu multimedialnego czyli reklam, filmów informacyjnych, grafiki oraz wszystkiego co związane z komunikacją B2C i B2B. Łączymy w sobie elementy agencji reklamowej z domem produkcyjnym uzupełnianym wiedzą z zakresu marketingu wzmocnioną zapleczem konsultingowym Quest CM. Naszym klientom oferujemy wsparcie zarówno na etapie koncepcyjnym jak i realizacyjnym. Opracowujemy pomysły i scenariusze spotów. Prowadzimy osoby występujące w naszych produkcjach, tak aby nie tylko wypadały naturalnie przed kamerą, ale także, aby sposób w jaki kierują swój przekaz, skutecznie trafiał do odbiorców.

Click to play video

CHĘTNIE POROZMAWIAMY O TWOIM PROJEKCIE,

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Skontaktuj się z nami

Co robimy?

Jeśli dysponujesz produktem lub usługą o wysokiej jakości i unikalnych właściwościach, być może nadszedł czas, aby w odpowiedni sposób zwrócić na nią uwagę szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców. Jak mawiał Steward Henderson „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Image

Reklamy

Czasem chcemy coś przekazać, poinformować o czymś ważnym naszych współpracowników lub odbiorców. Czasem prowadzimy proces rekrutacyjny i chcielibyśmy zainteresować potencjalnie najlepszych kandydatów. Spoty informacyjne to bardzo szeroka grupa produkcji, które potrafią skutecznie nas wyróżnić.

Image

Spoty informacyjne

Rocznica działalności, firmowy event, wyjazd ze współpracownikami na kajaki czy w góry? Integracje i wzniosłe momenty w funkcjonowaniu każdej firmy nie tylko podnoszą morale, ale również dają naszym współpracownikom poczucie przynależności i bezpieczeństwa. Uwiecznienie ich i przekazanie jako pamiątki sprawia, że zarówno radosne chwile jak i związane z nimi pozytywne uczucia zostają z nami dłużej.

Image

Relacje

Kiedy produkujemy wysoko jakościowy produkt lub jesteśmy wykonawcą usługi, zwłaszcza w sektorze B2B często dla naszych kontrahentów ważne jest aby zobaczyć jak wygląda nasz proces technologiczny lub kultura pracy. Taki film może dać nam przewagę nie tylko wtedy, gdy nasze ceny są na podobnym poziomie co u konkurencji, ale również, gdy dla zamawiającego, niska cena nie jest najważniejszym z kryteriów wyboru wykonawcy lub produktu.

Image

Prezentacje procesów technologicznych

Kiedy decydujemy się na realizację reklamy warto zainwestować w stworzenie tzw. making ofa czyli filmu pokazującego realizacje od kulis. Pokazuje to nie tylko skale naszego przedsięwzięcia ale również atmosferę panującą przy realizacji. Making of generuje spore zainteresowanie oglądających, podnosi prestiż a trzeba także zaznaczyć, że jest to forma produkcji generująca najmniejsze koszty.

Making ofy

Image

Animacje skutecznie trafiają do odbiorców. Przekaz jest wówczas zazwyczaj uproszczony i bardziej umowny, jednocześnie zapada w pamięć. Jeśli animacja jest zabawna, dostarcza rozrywki i ma potencjał viralowy. Przy tworzeniu animacji ogranicza nas jedynie wyobraźnia więc możemy pozwolić sobie na nieco więcej niż przy konwencjonalnie nagrywanym filmie.

Animacje 2D/3D

Image

Film to współcześnie najskuteczniejsza forma przekazu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że we współczesnym, pędzącym świecie nie każdy ma czas aby zatrzymać się i obejrzeć kilkudziesięciosekundową produkcję. Nieraz wystarczy złapać czyjąś uwagę odpowiednio skomponowaną grafiką zawierającą esencję przekazu.

Grafika

Image
Click to play video

Proces realizacji Twojej produkcji

1. Rozmowa, pytania, cele które chciałbyś osiągnąć poprzez produkcje.

2. Przygotowanie scenariusza

3. Omówienie i zaplanowanie realizacji (ilość dni zdjęciowych, rozwiązanie słabych elementów jak np. gdy ktoś krępuje się mówić. itp. )

4. Dobór sprzętu (zdjęcia lotnicze czyli drony, slidery, stabilizatory, dźwięk, kamery slow motion itp)

5. Nagranie czyli tzw. “zdjęcia”

6. Montaż i udźwiękowienie

7. Kolaudacja czyli odbiór przez klienta.

8. Wprowadzenie ewentualnych korekt sugerowanych przez klienta.

9. Finalizacja projektu.

10. Faktura :)

„Marketing nie dotyczy już rzeczy, które robisz, ale historii, które opowiadasz”

- Seth Godin

Firmy z którymi realizowaliśmy produkcje

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

Kontakt

ul. Okopowa 56 lok. 218

01-042 Warszawa


+48 (22) 40 99 333

[email protected]


Dane rejestrowe:

KRS: 0000961032

REGON: 521516542

NIP: 5272994081

Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN.


INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Konrad Orliński,

e-mail: [email protected].

QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.Wszystkie prawa zastrzeżone.