Image
Click to play video

Warsztat "Wystąpienia Publiczne, Prezentacje i Skuteczna Komunikacja"

PRAKTYCZNA WIEDZA, ZNAJDUJĄCA ZASTOSOWANIE W KAŻDEJ SYTUACJI SPOŁECZNEJ.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym intensywnym szkoleniu z komunikacji i sztuki publicznego przemawiania! Chcesz poczuć pewność siebie podczas prezentacji i rozmów z klientami? A może pragniesz stać się bardziej przekonujący lub lepiej wyrażać swoje pomysły? Nasze szkolenie pomoże Ci rozwijać umiejętności, których potrzebujesz, aby skutecznie komunikować się z innymi.Nauczysz się technik zarządzania stresem podczas wystąpień oraz budowania przekonywującej narracji. Zwiększysz dynamikę komunikacji wykorzystując min modulację głosu, melodię słowa, moc gestykulacji.


Pamiętaj, że lepsza komunikacja może otworzyć przed Tobą nowe możliwości zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Dołącz do nas i doświadcz, jak rozwój tych umiejętności może odmienić Twój sposób komunikacji, postrzegania siebie i rozpocznij swoją drogę do charyzmatycznych wystąpień publicznych!

Image

Jakie korzyści uzyskasz?

Umiejętności wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji są kluczowe w rozwoju z kilku powodów. Po pierwsze, pomagają w budowaniu pewności siebie i poprawiają zdolność wyrażania myśli w sposób klarowny i przekonujący. Po drugie, umiejętność przemawiania publicznie umożliwia skuteczne przekazywanie informacji i przekonań, co jest istotne w wielu obszarach życia, takich jak biznes, edukacja czy polityka. Dodatkowo, umiejętności te są niezbędne do budowania pozytywnych relacji interpersonalnych i skutecznego zarządzania zespołami. Wreszcie, zdolność skutecznej komunikacji jest kluczowa w budowaniu trwałych i udanych relacji osobistych oraz zawodowych.

Image

Charyzmatyczy, naturalnie swobodny, przekonujący TY.

Skontaktuj się z nami

Materiały wideo

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Fragment szkolenia

Co może pozbawić cię autorytetu podczas wystąpienia?

Wypełniacze czyli "yyyy, eeee, ąąąą" oraz jak się ich pozbyć.

Click to play video
Click to play video

Skąd się bierze strach przed wystąpieniami publicznymi i co możemy zrobić żeby go zmniejszyć.

Jak uniknąć monotonii w wystąpieniu?

Paweł Bilski

Trener

Doświadczony producent, reżyser i scenarzysta, który zrealizował ponad 150 filmów i programów telewizyjnych. Jego praca obejmuje także liczne kampanie reklamowe oraz współpracę z cenionymi postaciami polskiego show biznesu min. Olafem Lubaszenko, Wiktorem Zborowskim, Michałem Milowiczem czy Krzysztofem Ibiszem. Jako trener specjalizuje się w skutecznej komunikacji i wystąpieniach publicznych, wyróżnia się kreatywnym podejściem oraz przystępnym i zrozumiałym sposobem przekazywania wiedzy. Jego szkolenia eksponują tzw. life hacki, które umożliwiają uczestnikom szybkie i skuteczne wdrażanie zdobytych umiejętności.

Image

Kontakt

ul. Okopowa 56 lok. 218

01-042 Warszawa


+48 (22) 40 99 333

[email protected]


Dane rejestrowe:

KRS: 0000961032

REGON: 521516542

NIP: 5272994081

Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN.


INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Konrad Orliński,

e-mail: [email protected].

QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.Wszystkie prawa zastrzeżone.